top of page

Antrenör Kadromuz

Çekmeköy Yüzme antrenör

Emirhan TEMİZ

Kurucu

Marmara Üniversitesi Spor Akademisi Yüzme Antrenörlüğü mezunu olan Ataşehir Yüzme Kulübü'nün kurcusu şuan halen Türkiye'de derece yapan bir çok sporcusu bulunmaktadır.14 yıllık yüzme kariyerinde birçok Türkiye derecesine imza atan sonrasında antrenörlüğe adım atmıştır.Şuan halen MrzSport adlı bir kurumun Koordinatörlüğünü yürütmektedir.

Çekmeköy Yüzme Antrenör

Mert AYAN

Ataşehir Koordinatörü

Balıkesir Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulundan mezun olmuştur.7 Yıldır yaz-kış okullarında 4-12 yaş arası çocuklara eğtim vermektedir.

Çekmeköy Yüzme Antrenör

Kıvanç

Çekmeköy Koordinatörü

1. Kademe antrenördür.10 yıldır antrenörlük geçmişi olan Haliç Üniversitesi rekreasyon bölümü mezunudur.Yaz ve kış yüzme kurslarımızda ve alt yapı çalışmalarımızda görev almaktadır.

Çekmeköy Yüzme Antrenör

Serdar KAYHAN

Kurucu

Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Yüzme antrenörlüğü mezunudur. 3.kademe yüzme antrenörüdür. Ataşehir Yüzme Kulübü kurucu üyesi ve antrenörlerindendir. 15 yıllık yüzücülük ve 12 yıllık antrenörlük kariyerinde çeşitli başarılar elde etmiştir. 

Çekmeköy Yüzme Antrenör

Yunus Emre BAŞBUĞ

Üsküdar Koordinatörü

1. kademe yüzme antrenörüdür.Lise döneminde okul takımında yüzmüş olup liseler arası yarışlarda okul ile çeşitli dereceler almıştır.25 yaşından sonra master olarak açık su yüzme yarışlarına katılarak çeşitli dereceler elde etmiştir.Halen master olarak yüzmektedir.

Çekmeköy Yüzme Antrenör

Merve ADIGÜZEL

Antrenör

Galatasaray'da 8 Yılı aşkın yüzücülük yapıp bir çok yarışmalara katıldı.1 kademe yüzme antrenörlük belgesini aldıktan sonra bu branşta sporcu yetiştirmeye başlamıştır.

bottom of page