top of page
  • çekmeköy yüzme kulübü

Çekmeköy Yüzme Kursları

Çekmeköy yüzme kursları ile ilgili araştırma yapanların karşısında Çekmeköy Yüzme Kulübü çıkıyor. Peki; kulüp hakkında neler bilinmesi gerekiyor? Kulüp, yüzme sporuyla ilgilenenler için hangi fırsatları sunuyor?

Çekmeköy Yüzme Kulübü’nün, 2017 yılında kurulan Ataşehir Yüzme Kulübü’nün alt kuruluşu olarak hizmet verdiği biliniyor. Birden fazla havuzda eğitim veren kulüp, yüzme bilen ve bilmeyenler için çeşitli fırsatlar sunuyor. Kulübün eğitmen kadrosunun tamamı uzman ve eğitimli isimlerden meydana geliyor. Bu konunun özellikle çocuk yüzme kursları için önem taşıdığı biliniyor. Çünkü ebeveynler çocuklarını güvenilir ve deneyimli antrenörlere teslim etmek istiyor. Bu nedenle kulüp, bu konuda son derece hassas davranıyor. Çekmeköy yüzme kursları için kulüp tarafından gerekli güvenlik önlemlerinin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü biliniyor. Aynı zamanda kullanılan tüm tesislerde temizlik en çok dikkat edilen konular arasında yer alıyor.

Bir diğer konu hiç şüphesiz ki eğitim ücretleri oluyor. Çekmeköy Yüzme Kulübü’nde uygun fiyatlarla güvenli bir eğitim sunuluyor. Kursiyerler, grup derslerini ya da özel yüzme derslerini tercih edebiliyor. Elbette eğitim ücretleri buna göre farklılaşıyor. Ancak özel dersler için de son derece avantajlı fiyatlar sunulduğunu ifade etmek gerekiyor. Peki; kurslar hangi yaş gruplarını ve seviyeleri kapsıyor? Çekmeköy Yüzme Kulübü’nde eğitim alacakların ne kadar bütçe ayırmaları gerekiyor.


Çekmeköy-Yüzme-Kursları

Çekmeköy Yüzme Kursları Hangi Yaş Gruplarını ve Seviyeleri Kapsıyor?

Çekmeköy yüzme kurslarında 3 – 5 yaştan başlayarak tüm yaş gruplarına yönelik kurslar sunuluyor. Kursiyerler yüzme öğrenmek için kurslara başvurabiliyorlar. Buna ek olarak; yüzme bilenler için de çeşitli seçenekler sunuluyor. Yüzme bilen kursiyerlerin farklı yüzme stillerini öğrenmelerine odaklanılıyor. Aynı zamanda bu yüzme stillerinde kendilerini geliştirmeleri için çalışmalar yapılıyor.

Kulüp bünyesinde, 14 yaşın altındaki kursiyerler çocuk yüzme kursları kapsamında değerlendiriliyor. Çocuk yüzme kursu seçeneklerinde yaş ve yüzme seviyelerine göre alt gruplar oluşturuluyor. 14 yaşın üzerindeki kursiyerler ise yetişkin yüzme kursu kapsamına alınıyor. Yetişkin yüzme kursu grupları da yüzme seviyelerine göre alt gruplara ayrılıyor. Yani Çekmeköy Yüzme Kulübü’nde her yaş ve seviyeden kursiyer için uygun bir seçenek bulunuyor.


Çekmeköy Yüzme Kursları İçin Ne Kadar Bütçe Ayırmak Gerekiyor?

Çekmeköy Yüzme Kulübü’nde grup dersleri ve özel yüzme dersi seçeneği bulunuyor. Her iki seçenek de tüm kursiyerler tarafından değerlendirilebiliyor. Grup dersleri için belirlenen ücret aylık 700 TL olarak biliniyor. Bu ücret ayda 8 saat olarak verilen eğitimler için talep ediliyor. Birden fazla aile üyesi kurslara katılım gösteriyorsa %10 indirim uygulanıyor.

Eğitimler haftanın iki günü yapılıyor. Her eğitim gününde kursiyerler 1 saatlik derslere katılıyor. Kurs gruplarının maksimum 6 kişiden oluşması söz konusu oluyor. Böylelikle tüm kursiyerlere yeterli vakit ayırmak mümkün olabiliyor. Tüm kursiyerlerin talep ve isteklerine yanıt verilebiliyor.

Özel yüzme dersi seçeneği bir, iki ve üç kişi ile yürütülebiliyor. Kurs ücretleri seçilen kurs paketlerine göre belirleniyor. Bu kapsamda 8, 16 ve 24 saatlik paketler tercih edilebiliyor. Paket ücretleri sırasıyla, 2200, 4160 ve 6000 TL olarak biliniyor. Eğer özel yüzme dersleri birden fazla kişiyle yürütülüyor ise kurs ücreti kursiyerler arasında pay ediliyor.

Çekmeköy yüzme kursları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Eğitim faaliyetlerine katılmak ve kulübümüzün sunduğu fırsatlardan yararlanmak için Çekmeköy Yüzme Kulübü ile iletişime geçebilirsiniz. Kurs kayıtları için bizi arayabilir, kulübümüzü ziyaret edebilirsiniz. Kulübümüz hakkındaki güncel gelişmelerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page