top of page
  • çekmeköy yüzme kulübü

Çekmeköy Yüzme Kursu Fiyatları

Çekmeköy yüzme kursu fiyatları, en çok araştırılan konulardan bir tanesi oluyor. Çekmeköy bölgesindeki yüzme kurslarını değerlendirmek isteyenler ilk olarak fiyat araştırması yapıyor. Elbette fiyatların yanı sıra; kurs için tercih edilen tesislerin temizliği ve güvenliği de önem taşıyor. Özellikle çocuk yüzme kursları söz konusu olduğunda temizlik ve güvenlik konusu ön plana çıkıyor. Çekmeköy Yüzme Kulübü, temiz ve güvenli tesislerde, uygun fiyatlı kurs faaliyetleri yürütüyor. Üstelik tüm kursiyerlere uzman eğitmenler eşlik ediyor. Çekmeköy Yüzme Kulübü’nün en önemli özelliklerinden biri tüm eğitmen kadrosunun eğitimli isimlerden oluşması olarak biliniyor. Peki; yürütülen kurs faaliyetleri hakkında bilinmesi gerekenler neler? Kurslara katılmak isteyenler ne kadar bütçe ayırmalı?


Çekmeköy-Yüzme-Kursu-Fiyatları

Çekmeköy Yüzme Kursu Fiyatları ve Kurs Seçenekleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kulüp bünyesinde çocuk ve yetişkinler için çeşitli kurs faaliyetleri yürütülüyor. Kurslara katılabilecek en küçük yaş grubu 3 – 5 yaş grubu olarak biliniyor. Yetişkinler kurs faaliyetlerine katılabilecekleri gibi yüzme bilen yetişkinler serbest yüzme için kulübü tercih edebiliyor. Kulüp hem grup dersleri hem de özel yüzme dersi seçenekleri sunuyor. Çocuk yüzme grupları söz konusu olduğunda grup dersleri daha fazla tercih ediliyor. Çünkü grup derslerinde çocuklar sosyalleşme imkanı bulabiliyor. Bununla birlikte grup dersleri çocukların iletişim becerilerinin güçlenmesinde de rol oynuyor. Yetişkinler yoğun tempoları nedeniyle özel yüzme dersi seçeneklerine yönelebiliyor. Böylelikle kendilerine uygun bir program ile kurs faaliyetlerine katılabiliyorlar.

Çekmeköy yüzme kursu fiyatları tercih edilen kurs seçeneklerine göre farklılık gösteriyor. Kulüp bünyesinde sunulan kursları şu şekilde sıralamak mümkün olabiliyor.

· 3 – 5 Yaş Yüzme Kursu

· Çocuk Yüzme Kursu

· Performans Yüzme

· Master Yüzme

· Özel Yüzme Dersi

Grup dersleri söz konusu olduğunda her kurs grubunda maksimum 6 öğrenciye yer veriliyor. Böylelikle eğitmenlerin her öğrenci için yeterli vakit ayırması mümkün olabiliyor. Özel dersler, birebir yürütülebileceği gibi iki ve üç kişi ile de yürütülebiliyor. Kişi sayısı, antrenör ve kursiyerlerin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda belirleniyor. Grup dersleri haftada 2 gün, günde birer saat olarak planlanıyor. Kursiyerlere ayda en az 8 saat eğitim veriliyor. Özel dersler söz konusu olduğunda da kursiyerler en az 8 saatlik paketleri tercih edebiliyor. Ancak özel derslerde kurs programa kişiye özel olarak belirlenebiliyor. Buna bağlı olarak kursiyerler daha yoğun bir kurs programı tercih edebiliyor.

Kurs seçenekleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve için kulüp ve antrenörlerle iletişim kurmak gerekiyor. Böylelikle en uygun programı tercih edebilmek ve kurs programından daha fazla verim almak mümkün olabiliyor.


Çekmeköy Yüzme Kursu Fiyatları Nasıl?

Peki; Çekmeköy Yüzme Kulübü’nde yüzme kursu fiyatları nasıl? Grup dersleri söz konusu olduğunda kursiyerlerin aylık 700 TL bütçe ayırmaları gerekiyor. Bu ücret çocuk ve yetişkin tüm grup kursları için geçerli oluyor. Kurs ücretlerinin her ayın ilk haftasında peşin ve nakit olarak ödenmesi bekleniyor. Özel ders ücretleri ise seçilen kurs paketine göre farklılaşıyor. Özel dersler için üç farklı paket seçeneği bulunuyor. Kurs paketleri ve fiyatları şöyle sıralanıyor;

· 8 saatlik paket: 2200 TL

· 16 saatlik paket: 4160 TL

· 24 saatlik paket: 6000 TL

İki ve üç kişilik özel ders paketleri için Çekmeköy yüzme kursu fiyatları şöyle sıralanıyor;

İki kişilik özel ders paketleri;

· 8 saatlik paket: 3600 TL

· 16 saatlik paket: 6720 TL

· 24 saatlik paket: 9000 TL

Üç kişilik özel ders paketleri;

· 8 saatlik paket: 4560 TL

· 16 saatlik paket: 8400 TL

· 24 saatlik paket: 11520 TL

İki ve üç kişilik paket ücretleri katılımcılar arasında pay ediliyor. Yani belirtilen iki ve üç kişilik özel ders ücretleri kursun toplam ücretini yansıtıyor. Örneğin; iki kişilik özel dersler için 8 saatlik ders ücreti, kişi başı 1800 TL olarak hesaplanıyor. Daha detaylı bilgiye kulüp aracılığıyla ulaşılabiliyor.

Çekmeköy yüzme kursu fiyatları hakkında daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Çekmeköy Yüzme Kulübü tarafından sunulan fırsatlardan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kurs kayıtları için bizi arayabilir, kulübümüzü ziyaret edebilirsiniz. Kulübümüz hakkındaki güncel gelişmelerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page