top of page
  • çekmeköy yüzme kulübü

Çekmeköy Yüzme Kursu Ücretleri

Çekmeköy yüzme kursu ücretleri kursiyer adayları tarafından merak edilen konulardan biri oluyor. İstanbul yüzme kursu fiyatları bölge ve kulüplere göre değişiklik gösteriyor. Aynı zamanda kurs seçenekleri ve seviyelere göre de fiyatlarda değişiklik gözlenebiliyor. Çekmeköy Yüzme Kulübü, yüzme sporunun daha fazla insana ulaşmasını sağlamak için uygun fiyatlı kurs seçenekleri sunuyor. Kulüp bünyesinde hem yüzme öğrenmek hem de bu alanda kendilerini geliştirmek isteyenler için farklı fırsatlar bulunuyor. Her yaştan kursiyer adayı ve farklı yaş gruplarından sporcular kulüp çatısı altında faaliyet yürütüyor.

Çekmeköy-Yüzme-Kursu-Ücretleri

Kursiyerlere temiz ve güvenli eğitim alma olanağı sunan kulüp, eğitmen kadrosuyla da farkını gösteriyor. Çekmeköy Yüzme Kulübü’nün eğitmen kadrosu spor alanında eğitim almış tecrübeli isimlerden oluşuyor. Peki; kulüp hangi kurs seçeneklerini hangi fiyatlarla sunuyor?


Çekmeköy Yüzme Kursu Ücretleri: Çocuk ve Yetişkinler İçin Yüzme Kursu

En çok araştırılan İstanbul yüzme kursu seçenekleri çocuk ve yetişkinlere yönelik oluyor. Çekmeköy Yüzme Kulübü’nde çocuklar ve yetişkinler farklı kurs gruplarında yer alıyorlar. Kulüp bünyesinde farklı yaş grupları için farklı kurs seçenekleri sunuluyor. Kulüpte faaliyet gösteren en küçük yaş grubu 3 – 5 yaş grubu oluyor. Bu yaş grubunu 5 – 13 yaş aralığındaki çocuk yüzme kursu grupları izliyor. 14 yaş ve üzerindeki kursiyerler ise yetişkin yüzme kursu gruplarına dahil ediliyor. Kurs grupları yalnızca yaş aralığına göre belirlenmiyor. Çocuk yüzme kursu seçeneğinde yüzme seviyeleri de dikkate alınıyor ve gruplar buna göre oluşturuluyor. Aynı durum yetişkin yüzme kursu seçeneği için de geçerli oluyor.

Hem çocuk hem de yetişkin yüzme kurslarında gruplar 6 kişiden oluşuyor. 6 kişilik kurs gruplarına ayda en az 8 saat eğitim veriliyor. Kurs ücreti ise aylık 700 TL olarak belirleniyor. Kurs seçeneklerinde yakınlık ve kardeş indirimi uygulaması da bulunuyor. Telafi dersi uygulanmadığı için ders kaçırmamak önem taşıyor. Aksi halde öğrenme süreci olumsuz etkilenebiliyor. Kurs ücretlerinin her ayın ilk haftası peşin ve nakit olarak ödenmesi gerekiyor.


Çekmeköy Yüzme Kursu Ücretleri: Performans ve Master Yüzme Kursları

Çekmeköy Yüzme Kulübü’nün performans ve master yüzme kurslarıyla sporcuları ağırladığı biliniyor. Bu gruplarda ders saatleri değişiklik gösteriyor. Çünkü her iki kurs seçeneğinde de aylık minimum 16 saat eğitim veriliyor. Ancak kurs ücretleri değişiklik göstermiyor. Tıpkı çocuk ve yetişkin yüzme kurslarında olduğu gibi 700 TL aylık ödeme yapılması gerekiyor. Performans ve master yüzme gruplarındaki sporcular yarışlara katılabiliyor, milli takım kadrolarında kendilerine yer bulabiliyor. Kısacası bu gruplarda bugünün ve geleceğin sporcuları yetiştiriliyor.


Özel Yüzme Dersi Fiyatları

Kulüp bünyesinde tüm kurs seçeneklerinde grup derslerinin yanı sıra özel yüzme dersi seçeneği sunuluyor. Özel yüzme dersleri için program kursiyerlerin talepleri doğrultusunda oluşturuluyor. Bu nedenle kurs saatleri değişiklik gösteriyor. Kursiyerin seçeceği kurs paketine göre kurs programı belirleniyor. 8 saatlik paket fiyatı 2200 TL olurken; 16 saatlik paket için 4160 TL bütçe ayırmak gerekiyor. Bir diğer seçenek olan 24 saatlik özel ders paketinin ücreti ise 6000 TL oluyor. Yüzme dersleri birebir yürütülebileceği gibi iki ve üç kişiyle de yürütülebiliyor. Bu noktada kurs ücretleri paketlere göre değişiklik gösteriyor ve toplam kurs ücreti katılımcılar arasında paylaştırılıyor.

Çekmeköy yüzme kursu ücretleri hakkında daha detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Eğitim faaliyetlerine katılmak ve kulübümüzün sunduğu fırsatlardan yararlanmak için Çekmeköy Yüzme Kulübü ile iletişime geçebilirsiniz. Kurs kayıtları için bizi arayabilir, kulübümüzü ziyaret edebilirsiniz. Kulübümüz hakkındaki güncel gelişmelerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page