top of page
  • çekmeköy yüzme kulübü

Çekmeköy Özel Yüzme Kursu

Özel yüzme kursu arayışı içinde olanlar Çekmeköy Yüzme Kulübü’nde kendilerine uygun bir seçenek bulabiliyorlar. Elbette, her kursiyer grup derslerine katılmayı tercih etmeyebiliyor. Grup derslerinin programına ayak uydurmak kimi kursiyerler için zorlayıcı olabiliyor. Kursiyerler grup derslerinden verim almadıklarını düşünebiliyor. Bununla birlikte, kendilerini grup derslerinde rahat hissetmeyebiliyorlar. Elbette, kendilerini rahat hissetmedikleri bir ortamda öğrenme sürecinin sağlıklı ve hızlı ilerlemesi de mümkün olmuyor.


çekmeköy-özel-yüzme-kursu

Bu noktada; pek çok kursiyer özel yüzme dersi alabilecekleri bir kulübü tercih ediyorlar. Çekmeköy Yüzme Kulübü, sunduğu grup derslerinin yanı sıra birebir yüzme dersi seçeneğiyle bu ihtiyaca cevap veriyor. Peki; kulüp birebir ders arayışında olanlara neler sunuyor? Kimler, özel yüzme derslerinden faydalanabiliyor?


Çekmeköy Özel Yüzme Kursu Seçeneği Neden Tercih Ediliyor?

Kursiyerlerin özel yüzme dersi almak istemelerinin pek çok farklı sebebi olabiliyor. Kimi kursiyerler grup aktivitelerinde çekingen davranabiliyor. Elbette bu durumda kurs sürecinden verim alabilmek mümkün olmuyor. Öğrenme sürecinde aksaklıklar meydana gelebiliyor ve öğrenme hızı düşebiliyor. Bu nedenle kursiyerler özel yüzme derslerini tercih ederek daha fazla verim almayı seçebiliyorlar.

Psikolojik neden özel yüzme derslerine yönelme konusunda etkili olabiliyor. Daha önce su ile ilgili travma yaşamış kursiyerler suya adaptasyon konusunda zorluk yaşıyorlar. Bu noktada birebir yüzme dersi almak ve eğitmenle birebir iletişim kurmak faydalı olabiliyor.

Özellikle büyük şehirlerde yoğun iş ve eğitim temposu nedeniyle kursiyerler zaman sıkıntısı yaşayabiliyorlar. İstanbul bu şehirlerin başında geliyor. Çekmeköy Yüzme Kulübü’nde telafi dersi uygulaması yapılmadığı için yoğun tempo derslere devamlılık konusunu olumsuz etkileyebiliyor. Bu nedenle kursiyerler birebir yüzme derslerine katılarak kendilerine uygun bir program belirlemeyi tercih edebiliyorlar.


Çekmeköy Özel Yüzme Kursu Seçeneği Kimler İçin Uygun?

Özel yüzme derslerinden herkes faydalanabiliyor. Bu konuda bir yaş ya da seviye kısıtlaması bulunmuyor. Çekmeköy Yüzme Kulübü’nde özel yüzme dersleri tüm kursiyerlerin katılımına açık olarak yürütülüyor. Bu konuda karar tamamen kursiyere bırakılıyor. Çocuk yüzme kursları için grup derslerinin tercih edilmesi çocukların sosyalleşmesi noktasında avantaj sağlayabiliyor. Bu noktada çocuklar iletişim becerilerini güçlendirmek ve sosyalleşmek için grup derslerine daha fazla katılım gösterebiliyor. Ancak dileyen kursiyerler hangi yaş aralığında olursa olsun özel yüzme derslerinden faydalanabiliyor.


Özel Yüzme Dersleri İçin Ücretler Nasıl?

Özel yüzme dersleri söz konusu olduğunda en çok merak edilen konulardan biri kurs ücretleri oluyor. Özel yüzme kursu ücretleri elbette grup derslerine oranla daha yüksek olarak belirleniyor. Ancak Çekmeköy Yüzme Kulübü’nün özel ders seçeneğinde de avantajlı fiyatlar sunduğu biliniyor.

Özel yüzme dersleri birebir yürütülebileceği gibi iki ve üç kişinin katılımıyla da yürütülebiliyor. Kursiyerlere farklı ders saatlerini ve süreleri kapsayan paketler sunuluyor. Ücretler seçilen paketlere göre farklılık gösteriyor. Bu noktada; üç ayrı özel ders paketi sunuluyor. Bu paketler, 8, 16 ve 24 saatlik paketler olarak biliniyor. Ücretler ise her bir paket için sırasıyla; 2200, 4160 ve 6000 TL olarak biliniyor. Derslere birden fazla kişinin devam etmesi halinde ücretler değişebiliyor. Toplam paket ücreti kursa katılanlar arasında pay ediliyor. Bu noktada ücretlendirme konusunda eğitmenler ve kulüp ile iletişim kurmak gerekiyor.

Çekmeköy özel yüzme kursu seçeneği hakkında daha detaylı bilgi edinmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Kulübümüzün sunduğu fırsatlardan yararlanmak için Çekmeköy Yüzme Kulübü ile iletişime geçebilirsiniz. Kurs kayıtları için bizi arayabilir, kulübümüzü ziyaret edebilirsiniz. Kulübümüz hakkındaki güncel gelişmelerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare


bottom of page